CPH

Tisztelt Partnereink, Vásárlóink!

Oldalunk fejlesztés alatt áll,
hogy hamarosan új szolgáltatásokat nyújtva szolgálja az Önök kényelmét!

 

Nyitvatartás: hétfő:8:00-16:30 kedd-csütörtök: 8:00-16:00 péntek: 8:00-15:00
Központi Telefon: 74/529-320, Központi FAX: 74/529-321,
E-mail:cph@cphautomat.hu Cím: 7100 Szekszárd, Bor u. 2.



NÉV BEOSZTÁS EMAIL TELEFON MOBIL
Eszterbauer János Ügyvezető eszterbauer@cphautomat.hu 74/529-322 30/936-3173
Ifj. Eszterbauer János Értékesítő, szaktanácsadó ifj.eszterbauer@cphautomat.hu 74/529-326 30/650-8599
Haász Márton Értékesítő, szaktanácsadó pneumatika haasz@cphautomat.hu 74/529-325 30/650-8595
Monostori Krisztián Értékesítő, szaktanácsadó monostori@cphautomat.hu   30/650-8594
Steiner Gábor Értékesítő, szaktanácsadó pneumatika steiner@cphautomat.hu 74/529-323 30/650-8593
Tamaskó László Értékesítő, szaktanácsadó elektronika tamasko@cphautomat.hu 74/529-329 30/602-0017
Kákai Péter Értékesítő, szaktanácsadó kakai@cphautomat.hu   30/650-8598
Berek Ferenc Értékesítő, szaktanácsadó elektronika berek@cphautomat.hu 74/529-324 30/650-8597
Marsai András Értékesítő, szaktanácsadó Karcher marsai@cphautomat.hu 74/529-331 30/650-8592
Balog Zsolt Értékesítő, szaktanácsadó Karcher balog@cphautomat.hu 74/529-327  
Steiner József Karcher szerviz szerviz@cphautomat.hu   30/956-2794
Beke Gyuláné Könyvelés, pénzügy penzugy@cphautomat.hu 74/529-320  




©CPH, Szekszárd, Bor u. 2. Automatizálás, vezérléstechnika, alkatrészek és berendezések kereskedelme.