Kapcsolat

FOTÓNÉVBEOSZTÁSEMAILTELEFONMOBIL
janos2Eszterbauer JánosÜgyvezetőeszterbauer@cphautomat.hu74/529-320 / 21630/936-3173
Ifj. Eszterbauer JánosIfj. Eszterbauer JánosÜgyvezetőifj.eszterbauer@cphautomat.hu74/529-320 / 33530/650-8599
Haász MártonHaász MártonÜgyvezető helyetteshaasz@cphautomat.hu74/529-32530/650-8595
Steiner GáborSteiner GáborÜgyvezető helyettessteiner@cphautomat.hu74/529-32330/650-8593
tamasJilling TamásÉrtékesítő, szaktanácsadójilling@cphautomat.hu74/529-32430/650-8597
Aladzsity IvettÉrtékesítőaladzsity@cphautomat.hu74/529-326
Grill AttilaÉrtékesítőgrill@cphautomat.hu74/529-322
Monostori KrisztiánMonostori KrisztiánÉrtékesítő, szaktanácsadómonostori@cphautomat.hu30/650-8594
Tamaskó LászlóTamaskó LászlóÉrtékesítő, szaktanácsadó elektronikatamasko@cphautomat.hu74/529-32930/602-0017
erika1Kimiti ErikaÉrtékesítőkimiti@cphautomat.hu74/529-32830/650-8591
Kákai PéterKákai PéterÉrtékesítő, szaktanácsadókakai@cphautomat.hu74/529-320 / 33330/650-8598
Marsai AndrásMarsai AndrásÉrtékesítő, szaktanácsadó Karchermarsai@cphautomat.hu74/529-320 / 33130/650-8592
Balog ZsoltBalog ZsoltÉrtékesítő, szaktanácsadó Karcherbalog@cphautomat.hu74/529-327
Steiner JózsefSteiner JózsefKarcher szervizszerviz@cphautomat.hu74/529-32730/956-2794
Beke Gyuláné EditBeke Gyuláné EditPénzügybeke@cphautomat.hu74/529-32030/650-8590
Kriszta_Szőts-Csoboth KrisztinaKönyveléscsoboth@cphautomat.hu74/529-320 / 21330/389-5404
margitkaGomborné Liszkai MargitAdminisztrációgomborne@cphautomat.hu74/529-320 / 213
MarikaNyírádi MáriaKönyvelésnyiradi@cphautomat.hu74/529-320 / 33230/389-5404

Lépjen kapcsolatba velünk!

Tel.: 74/529-320,
Fax: 74/529-321,
7100 Szekszárd, Bor u. 2.
cph@cphautomat.hu

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információk adatkezelési tájékoztatónkban

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás