Kapcsolat

FOTÓNÉVBEOSZTÁSEMAILTELEFONMOBIL
janos2Eszterbauer JánosÜgyvezetőeszterbauer@cphautomat.hu74/529-32230/936-3173
Haász MártonHaász MártonKereskedelmi csoportvezető, szaktanácsadó pneumatikahaasz@cphautomat.hu74/529-32530/650-8595
Ifj. Eszterbauer JánosIfj. Eszterbauer JánosÉrtékesítő, szaktanácsadóifj.eszterbauer@cphautomat.hu74/529-32630/650-8599
tamasJilling TamásÉrtékesítő, szaktanácsadójilling@cphautomat.hu74/529-32430/650-8597
Monostori KrisztiánMonostori KrisztiánÉrtékesítő, szaktanácsadómonostori@cphautomat.hu30/650-8594
Steiner GáborSteiner GáborKereskedelmi csoportvezető, szaktanácsadó pneumatikasteiner@cphautomat.hu74/529-32330/650-8593
Tamaskó LászlóTamaskó LászlóÉrtékesítő, szaktanácsadó elektronikatamasko@cphautomat.hu74/529-32930/602-0017
erika1Kimiti ErikaÉrtékesítőkimiti@cphautomat.hu74/529-32830/650-8591
Kákai PéterKákai PéterÉrtékesítő, szaktanácsadókakai@cphautomat.hu74/529-320 / 333 mellék30/650-8598
Marsai AndrásMarsai AndrásÉrtékesítő, szaktanácsadó Karchermarsai@cphautomat.hu74/529-32730/650-8592
Balog ZsoltBalog ZsoltÉrtékesítő, szaktanácsadó Karcherbalog@cphautomat.hu74/529-327
Steiner JózsefSteiner JózsefKarcher szervizszerviz@cphautomat.hu74/529-32730/956-2794
Beke Gyuláné EditBeke Gyuláné EditPénzügybeke@cphautomat.hu74/529-32030/650-8590
Kriszta_Szőts-Csoboth KrisztinaKönyveléscsoboth@cphautomat.hu74/529-32030/389-5404
margitkaGomborné Liszkai MargitAdminisztrációgomborne@cphautomat.hu74/529-320
MarikaNyírádi MáriaKönyvelésnyiradi@cphautomat.hu74/529-32030/389-5404

Kapcsolati űrlap

Lépjen kapcsolatba velünk!

Tel.: 74/529-320,
Fax: 74/529-321,
7100 Szekszárd, Bor u. 2.
cph@cphautomat.hu